UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie, człowieku. Ja pracuję w delegacji i miałem nadzieję, że co załatwię w UM. Ponieważ wyjazd w delegację nie opłaca się na jeden dzień. Ale UM to ma gdzieś.


Anuluj