UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie, człowieku. Ja pracuję w delegacji i miałem nadzieję, że co załatwię w UM. Ponieważ wyjazd w delegację nie opłaca się na jeden dzień. Ale UM to ma gdzieś.
Nie, człowieku. Ja pracuję w delegacji i miałem nadzieję, że co załatwię w UM. Ponieważ wyjazd w delegację nie opłaca się na jeden dzień. Ale UM to ma gdzieś.