Wybrany wątek opinii
A jaka to różnica dla mieszkańców. Po prostu wypiją mniej kawy i zjedzą mniej pączków. Reszta bez zmian czyli i tak nic nie działa.... Czy to plotki złych ludzi?
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
Nie, człowieku. Ja pracuję w delegacji i miałem nadzieję, że co załatwię w UM. Ponieważ wyjazd w delegację nie opłaca się na jeden dzień. Ale UM to ma gdzieś.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
Wszystkie instytucje typu urzędy, zużycie, sądy od LAT zamykano z tytułu właśnie odbioru zgodnego z kodeksem pracy dnia wolnego za święto które wypadło w sobotę i nikomu to nie przeszkadzało. Pierwszy raz od 20 lat za kadencji obecnego Prezydenta zostało to wprowadzone również w UM. Co za dramat dla świata!
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
To załatw sprawy online. Masę spraw można już w ten sposób tylko trzeba chęci.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Nie, no oczywiście cały urząd ma być na usługi jaśnie pana, bo akurat będzie miał czas i zaszczyci swoją osobą urząd. A co by było gdybyś przyszedł i akurat ten wybrany pracownik by był na wolnym, zgodnie z kodeksem pracy ? Urząd działa na wniosek, więc jak będziesz w tej delegacji to zadzwoń, zapytaj i złóż wniosek w swojej sprawie. I tak załatwisz temat bez konieczności przerywania delegacji. Proste, prawda ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4