UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego wszystkim dali wolne w ten sam dzień? połowie powinni dać w inny dzień, aby urząd był cały czas czynny, a to że nie mieliby długiego weekendu nie ma żadnego znaczenia


Anuluj