UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkie instytucje typu urzędy, zużycie, sądy od LAT zamykano z tytułu właśnie odbioru zgodnego z kodeksem pracy dnia wolnego za święto które wypadło w sobotę i nikomu to nie przeszkadzało. Pierwszy raz od 20 lat za kadencji obecnego Prezydenta zostało to wprowadzone również w UM. Co za dramat dla świata!
Real