UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W elbląskiej komunikacji jak w piekarniku, nikogo to nie obchodzi aż któryś kierowca zasłabnie i dojdzie do wypadku.
złodziej
W elbląskiej komunikacji jak w piekarniku, nikogo to nie obchodzi aż któryś kierowca zasłabnie i dojdzie do wypadku.
złodziej