UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W elbląskiej komunikacji jak w piekarniku, nikogo to nie obchodzi aż któryś kierowca zasłabnie i dojdzie do wypadku.

złodziej

Anuluj