UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało jakiego pracodawcę interesuja warunki pracy swoich pracowników. Ty masz robić nie ważne czy mróz, upał deszcz i śnieg. Jemu ma się tylko zgadzać hajs. Tak niestety jest, przykre ale prawdziwe. Szkoda chłopa
Wkwk