UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciężki chleb dla kierowców zawodowych w szczególności przy takich temperaturach i do tego bez klimatyzacji.
Ciężki chleb dla kierowców zawodowych w szczególności przy takich temperaturach i do tego bez klimatyzacji.