UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mo. .. może jezdnia jest zbyt wąska? Powinno być po jeszcze jednym pasie ruchu. Ostatnio jakiemuś motocykliście też zabrakło jezdni. .. :(
Oj
mo. .. może jezdnia jest zbyt wąska? Powinno być po jeszcze jednym pasie ruchu. Ostatnio jakiemuś motocykliście też zabrakło jezdni. .. :(
Oj