UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mo. .. może jezdnia jest zbyt wąska? Powinno być po jeszcze jednym pasie ruchu. Ostatnio jakiemuś motocykliście też zabrakło jezdni. .. :(

Oj

Anuluj