Wybrany wątek opinii

W autobusach to nie są kierowcy tylko muly pasiaste
Alo (2019.06.26)
@Alo - czy określenie "muły pasiaste" to wyraz współczucia, czy wyraz niesłychanego chamstwa i prostactwa? a może chrześcijańskiego miłosierdzia? Proszę o wyjaśnienie.
(2019.06.26)
Większego mula od Ciebie to świat nie widział bo gdyby nie oni byś dalej chodził wszędzie z buta życiowy przegrywie. Boże co osiol
Bravo (2019.06.26)
@Alo - uwaga typowego elblonga
(2019.06.27)
Alo się wyspowiada i ma reset, może szkalować od nowa.
(2019.06.27)
Powrót do komentarzy