Wybrany wątek opinii
W autobusach to nie są kierowcy tylko muly pasiaste
Do moderacji
Odpowiedz
11
24
@Alo - czy określenie "muły pasiaste" to wyraz współczucia, czy wyraz niesłychanego chamstwa i prostactwa? a może chrześcijańskiego miłosierdzia? Proszę o wyjaśnienie.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
Większego mula od Ciebie to świat nie widział bo gdyby nie oni byś dalej chodził wszędzie z buta życiowy przegrywie. Boże co osiol
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
@Alo - uwaga typowego elblonga
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Alo się wyspowiada i ma reset, może szkalować od nowa.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0