UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie w pod elbląskiej Dąbrowie, tylko w Elbląskiej dzielnicy Dąbrowa. Bodajże od 99 roku jest to już miasto Elbląg.
Ciekawski
Nie w pod elbląskiej Dąbrowie, tylko w Elbląskiej dzielnicy Dąbrowa. Bodajże od 99 roku jest to już miasto Elbląg.
Ciekawski