UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie w pod elbląskiej Dąbrowie, tylko w Elbląskiej dzielnicy Dąbrowa. Bodajże od 99 roku jest to już miasto Elbląg.

Ciekawski

Anuluj