Wybrany wątek opinii

Czytam te komentarze pod artykułem o ludzkim nieszczęściu i zastanawiam się skąd biorą się takie ilości osobników nieskażonych myślą i refleksją. Lęgnie się toto między klawiszami klawiatury czy co ? Dobrze, że to podrzędny prowincjonalny portalik którego w Polsce nie czytają. Ale mimo to, ręce i nogi opadają.
(2020.02.08)
Tak to już jest w państwie PiSu im gorzej tym lepiej. Chamstwo dostało prawo głosu to klepie głupoty. Polska za PiS to wypisz wymaluj Polska ukazana w „Dzień Świra”, i innych Orwellowskich powieściach o szarym, smutnym pozbawionym uczuć świecie!
Andy-Doopa (2020.02.08)
Powrót do komentarzy