UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytam te komentarze pod artykułem o ludzkim nieszczęściu i zastanawiam się skąd biorą się takie ilości osobników nieskażonych myślą i refleksją. Lęgnie się toto między klawiszami klawiatury czy co ? Dobrze, że to podrzędny prowincjonalny portalik którego w Polsce nie czytają. Ale mimo to, ręce i nogi opadają.