UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytam te komentarze pod artykułem o ludzkim nieszczęściu i zastanawiam się skąd biorą się takie ilości osobników nieskażonych myślą i refleksją. Lęgnie się toto między klawiszami klawiatury czy co ? Dobrze, że to podrzędny prowincjonalny portalik którego w Polsce nie czytają. Ale mimo to, ręce i nogi opadają.