Wybrany wątek opinii
Nie w pod elbląskiej Dąbrowie, tylko w Elbląskiej dzielnicy Dąbrowa. Bodajże od 99 roku jest to już miasto Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
55
5
Wladza spi bo powinna byc jakakolwiek normalna komunikacja. Ratusz wont.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1