Wybrany wątek opinii

Nie w pod elbląskiej Dąbrowie, tylko w Elbląskiej dzielnicy Dąbrowa. Bodajże od 99 roku jest to już miasto Elbląg.
Ciekawski (2020.02.08)
Wladza spi bo powinna byc jakakolwiek normalna komunikacja. Ratusz wont.
(2020.02.08)
Powrót do komentarzy