Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

14
24.12.2025
Czego w tym roku z okazji świąt Bożego Narodzenia życzy Czytelnikom Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl? Zobacz film!

„Człowiek jest silniejszy, kiedy stawia czoła wyzwaniom. To odwaga napędza nas do działania.”

Paulo Coelho

Drodzy Czytelnicy,

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy odwagi do podejmowania wyzwań, jakie czekają Was każdego dnia. I takich efektów Waszych codziennych działań, które przyniosą Wam satysfakcję i szczęście. Mamy nadzieję, że spędzicie najbliższy świąteczny czas w cudownej atmosferze, pełnej zrozumienia, serdeczności i rodzinnego ciepła. Wesołych Świąt!

 

Wydawca i Redakcja portEl.pl

.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bądźmy wszyscy dobrzy i normalni dla siebie na codzień, a nie od święta! Wszystkiego dobrego i lepszego
(2025.12.24)
Wszyscy tak wspaniale prezentują się i melodyjnie i słodko składają życzenia na portalach społecznościowych, ze prawie mozna uwierzyć w te wspaniale intencje i ludzkie podejście do bliźniego swego! Dla niektórych to oczywisty lans i ekspozycja własnej osoby, oby tylko każdego dnia reprezentowali tyle słodkości i dobroci i wtedy świat byłby piękniejszy więc cieszmy się tymi dniami ! Wszystkiego lepszeg na święta i nie od święta!
(2025.12.24)

info

4  
  1
Jedną z najbardziej kompromitujących historii, które na trwałe przykleiły się do Sławomira Cenckiewicza, była sprawa „eksperta wojskowego” występującego w serialu RESET. Człowieka przedstawianego widzom jako doświadczonego żołnierza, weterana misji zagranicznych - rzekomo służącego m. in. w Iraku - który miał uwiarygadniać narrację budowaną przez autorów programu. Z wojskiem nie łączyło go absolutnie nic. (... )Wystarczyło, że „ekspert” był zwolennikiem PiS i pasował do z góry założonej tezy. Reszta przestała mieć znaczenie. Gdy prawda wyszła na jaw, nie było poważnego rozliczenia ani refleksji - była cisza, wyparcie i próba zamiecenia sprawy pod dywan.
Życzę rozumu (2025.12.24)
Jedno zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów. Obłuda obłuda obłuda.
Hipokryci (2025.12.24)

info

4  
  3
@Życzę rozumu - Daruj sobie dziś politykę !
(2025.12.24)
@Życzę rozumu - Waśnie dlatego że życzenia są bo tak wypada a nie szczera dobroć od dziesięciu lat nie byłem na wigilii. Totalny zawód i zakłamanie jest na równi z brakiem wiary więc po co się oszukiwać ! Polityka w sejmie udowadnia prawdę jaką żyją pogardą i zemstą jażdego dnia, sąsiedzi już dzień dobry nie mówią bo i tak pada deszcz a rodzina na fotografii i zapewniam że byłem dla wszystkich okej dopóki byłem taki sam Judasz jak oni dlatego jestem sam. Pozdrawiam i Wesołych Świąt zapomnianym.
(2025.12.24)
Do tego pokazówka wigilijna, lans, jedzenie to juz przesyt tego widoku i jego autorów! Na codzień szpile wbijają a na fotach minki niewinne ! Świętujcie w domach w ciszy rodzinnej dla siebie, a nie pokazowej dla ludzi i tego życzę
(2025.12.24)

info

1  
  0
To TYLKO podziękować moderatorowi tego forum w tym portalu za te "dobre słowo" pod adresem katolików
(2025.12.24)

info

1  
  1
Przecież prawdziwej daty urodzenia Chrystusa nigdy i nigdzie nie zapisano więc ? Niema i nie było osoby by ten zapis widziała a dziś to tylko wymysły i fantazje dla potrzeby człowieka ! Wiara musi być oparta na prawdzie, której nie znamy dlatego też trudno nie zrozumieć inne wiary i obrzędy bo jest to czysty wymysł ludzki.
(2025.12.24)

info

1  
  0
Ale ty nudzisz zmień się, zmień swoje smutne życie, bądź człowiekiem.
(2025.12.24)