UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy tak wspaniale prezentują się i melodyjnie i słodko składają życzenia na portalach społecznościowych, ze prawie mozna uwierzyć w te wspaniale intencje i ludzkie podejście do bliźniego swego! Dla niektórych to oczywisty lans i ekspozycja własnej osoby, oby tylko każdego dnia reprezentowali tyle słodkości i dobroci i wtedy świat byłby piękniejszy więc cieszmy się tymi dniami ! Wszystkiego lepszeg na święta i nie od święta!