Wybrany wątek opinii

Bądźmy wszyscy dobrzy i normalni dla siebie na codzień, a nie od święta! Wszystkiego dobrego i lepszego
(2025.12.24)
Na co dzień!!!! Nauczmy się szacunku do ojczystego języka.
(2025.12.25)
Powrót do komentarzy