Wybrany wątek opinii
Bądźmy wszyscy dobrzy i normalni dla siebie na codzień, a nie od święta! Wszystkiego dobrego i lepszego
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Na co dzień!!!! Nauczmy się szacunku do ojczystego języka.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0