UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego pokazówka wigilijna, lans, jedzenie to juz przesyt tego widoku i jego autorów! Na codzień szpile wbijają a na fotach minki niewinne ! Świętujcie w domach w ciszy rodzinnej dla siebie, a nie pokazowej dla ludzi i tego życzę


Anuluj