UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tego pokazówka wigilijna, lans, jedzenie to juz przesyt tego widoku i jego autorów! Na codzień szpile wbijają a na fotach minki niewinne ! Świętujcie w domach w ciszy rodzinnej dla siebie, a nie pokazowej dla ludzi i tego życzę