14
24.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak mają być radosne skoro Tusk obniżył ceny paliwa dla Niemców ???
Szczujnia całą dobę (2025.12.25)

info

0  
  0
Na co dzień!!!! Nauczmy się szacunku do ojczystego języka.
(2025.12.25)
Nie byłeś na Wigilii bo nikt Ciebie nie zaprasza skoro masz tyle nienawiści w sobie a potem się dziwisz? Polityka? To teatr na emocjach dla słabych ludzi którzy chłoną te papkę bez opamiętania a oni tylko zmieniają się miejscami bez znaczenia kto rządzi. W Rosji i Ameryce odrodził się populizm tyle tylko że zaraz Trump straci władzę a car Rosji Putin nigdy jej nie odda. Wyłącz telewizor, wyjdź do ludzi i nie zajmuj sie polityka a zobaczysz piękny, lepszy świat i otwórz się na drugiego człowieka tak bezinteresownie i po przyjacielsku. Nie szukaj nigdy tego co was dzieli tylko co was łączy. Wesołych Świat.
(2025.12.25)
Głupota kosztuje najwięcej i na tym się bazuje ! Człowiek oddałby wszystko by uratować życie, tym bardziej kiedy jest bogaty ale na szczęście w nieszczęściu, życia nie kupisz !
(2025.12.26)