UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy tak wspaniale prezentują się i melodyjnie i słodko składają życzenia na portalach społecznościowych, ze prawie mozna uwierzyć w te wspaniale intencje i ludzkie podejście do bliźniego swego! Dla niektórych to oczywisty lans i ekspozycja własnej osoby, oby tylko każdego dnia reprezentowali tyle słodkości i dobroci i wtedy świat byłby piękniejszy więc cieszmy się tymi dniami ! Wszystkiego lepszeg na święta i nie od święta!