UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obraz typa co zdemolował upokorzył, dumę rodowitych elblążan,jedyne co zrobił to układ małomiasteczkowy gdzie jego kumple z nim mają dobre pensję. Nie wspomnę że jest wasalem olsztyna , gdzie już jesteśmy miliony w plecy.