UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może by tak o miasto zadbać, o nowe miejsca pracy dla młodych elblążan. Bo daleko nam do Ostródy, Malborka, Pasłęka o Starym Polu nie wspomnę. Czy ten motocykl to "prezent" od mieszkańców?

kolo

Anuluj