UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może by tak o miasto zadbać, o nowe miejsca pracy dla młodych elblążan. Bo daleko nam do Ostródy, Malborka, Pasłęka o Starym Polu nie wspomnę. Czy ten motocykl to "prezent" od mieszkańców?
kolo
A może by tak o miasto zadbać, o nowe miejsca pracy dla młodych elblążan. Bo daleko nam do Ostródy, Malborka, Pasłęka o Starym Polu nie wspomnę. Czy ten motocykl to "prezent" od mieszkańców?
kolo