Wybrany wątek opinii
Obraz typa co zdemolował upokorzył, dumę rodowitych elblążan,jedyne co zrobił to układ małomiasteczkowy gdzie jego kumple z nim mają dobre pensję. Nie wspomnę że jest wasalem olsztyna , gdzie już jesteśmy miliony w plecy.
Do moderacji
Odpowiedz
38
28
Dowody proszę malkontencie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
13