UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie prezydencie, proszę coś zrobić z motorkami szalejącymi wbrew prawu nocami po Elblągu. głosowałem na Pana. i czekam na działanie.
Panie prezydencie, proszę coś zrobić z motorkami szalejącymi wbrew prawu nocami po Elblągu. głosowałem na Pana. i czekam na działanie.