Nie chciał się wyprowadzić, więc powiedział, że jest chory

16
12.03.2020
Nie chciał się wyprowadzić, więc powiedział, że jest chory
Policjanci ubrani w skafandry ochronne wyprowadzili lokatora z budynku (fot. Michał Skroboszewski)
W czwartek (12 marca) policjanci interweniowali w hotelowcu przy ulicy Związku Jaszczurczego w Elblągu, gdzie jeden z lokatorów wezwał służby, ponieważ „ma gorączkę i kaszel”. Okazało się, że mężczyzna miał w piątek opuścić socjalne mieszkanie, które przyznał mu MOPS w Elblągu. Zobacz zdjęcia.

W czwartek (12 marca) około godz.14 jeden z lokatorów hotelowca przy ul. Związku Jaszczurczego w Elblągu wezwał służby, twierdząc, że ma wysoką gorączkę i kaszel. - Na miejsce wysłano policyjny patrol oraz ratowników medycznych – mówi komisarz Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Służby użyły ochronnych skafandrów. - Mężczyzna zgłosił objawy, z opisu których wynikała możliwość zarażenia koronawirusem. Wywiad, jaki przeprowadzili z nim na miejscu ratownicy medyczni, tego nie potwierdził – wyjaśnia komisarz Nowacki.

Mężczyzna leczył się wcześniej psychiatrycznie, z hotelowca został także przewieziony na oddział psychiatryczny Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.

- Miał on na piątek wyznaczony nakaz opuszczenia lokalu w hotelowcu przy ul. Związku Jaszczurczego, który tymczasowo otrzymał od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu – wyjaśnia Nowacki.

 

daw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To skąd te służby przyjechały, bo coś na 1000-lecia ochronne skafandry są tylko w. teorii.
(2020.03.12)

info

12  
  14
To aż tak grubo, że trzeba było z pałą na człowieka? Chyba że pała w ręku policjanta dla ozdoby?
(2020.03.12)
Pała była potrzebna tylko szkoda że jej nie użyto, powinien jeszcze zabulić kasę za przyjazd zespołu ratowniczego. Ale elblongi myślą inaczej.
(2020.03.12)
Z bratnia pomocą z olsztyna. To niech zaplaci za te akcję może zrozumie.
(2020.03.12)

info

19  
  4
Koronawirus MUSI nas nauczyć, ze już czas zrezygnować z socjalu,+500, dodatków mieszkaniowych i innych darmizjadow, a zacząć inwestować w rozwój kraju! Pieniądze pompować w służbę zdrowia, cyfryzację, infrastrukturę, drogi, itp! Bo zginiemy wszyscy!
Gosc1235 (2020.03.12)
Idiota!! Nierób i jeszcze pasożyt!
(2020.03.12)

info

27  
  2
I tak mu moga skoczyc skoro sie leczy psychiatrycznie za nic nie odpowiada i za nic nie placi. To my podatnicy, ,zaplacimy za pobyt i leczenie".
(2020.03.12)

info

20  
  0
500+to inwestycja w dzieci
Inwestycj (2020.03.12)
Do gosc 1235 Włochy maja jeden z najlepszych systemow słuzby zdrowia. .. socjal taki jak 500 plus nalezal sie Polakom od 20 lat!!!!! nie mieszaj pojec (bo tu akurat nawiazujac do artykulu)nie ma to sensu. .. sam nie wiesz ile panstwo wydaje na bzdury i marnotrawi min. twoje nieboraku pieniadze
ASWYMIATA (2020.03.12)

info

13  
  8
Elblongi to stan umysłu hahahaha
Gość36 (2020.03.12)