16
12.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widziałem tę akcję (po sąsiedzku). Wiadomo. Różne rzeczy w życiu człowieka się zdarzają. Tym bardziej w czasie takiego czerwonego alertu jak teraz. Ale ludki z kamerami, aparatami, czychającymi, (czyt. dziennikarze albo foto. .. .inaczej paparatzi)- widok bezcenny. Tylko czekam jak w szyjkę mac. .. .. albo w jelito grube człowieka wsadzą swoje obiektywy. .. ..
nikon-d.... (2020.03.12)
@Gość36 - krowy wydojone ????? to do budy. .. ..
jestemzmiasta123 (2020.03.12)
Mało z okien nie wypadli aby tylko zrobić "dobre zdjęcie". Widać takie wydarzenia nadają ich życiu sensu. Wszystko za fotkę! Jak nudne I smutne trzeba mieć życie... Współczuję.
Żal (2020.03.12)
@Inwestycj - Albo w przelyk
(2020.03.12)
Dobry komentarz, jak nudne i nie ciekawe zycie trzeba miec , zeby zostac dziennikarzem - dopiero teraz nabiera to sensu, slyszac z za kazdego winkla koroñawirus.
(2020.03.13)

info

2  
  0
Policjanci zawsze mają pałki i resztę środków przymusu bezpośredniego przy sobie, a to na pasku, w Kairze itd. Jakbyś nie zauważył są w kombinezonie ochronnym, a tam nie ma gdzie włożyć, więc trzymał w ręku dla swojego bezpieczeństwa i ratowników w razie W
On86 (2020.03.13)