UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do gosc 1235 Włochy maja jeden z najlepszych systemow słuzby zdrowia. .. socjal taki jak 500 plus nalezal sie Polakom od 20 lat!!!!! nie mieszaj pojec (bo tu akurat nawiazujac do artykulu)nie ma to sensu. .. sam nie wiesz ile panstwo wydaje na bzdury i marnotrawi min. twoje nieboraku pieniadze
ASWYMIATA