UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koronawirus MUSI nas nauczyć, ze już czas zrezygnować z socjalu,+500, dodatków mieszkaniowych i innych darmizjadow, a zacząć inwestować w rozwój kraju! Pieniądze pompować w służbę zdrowia, cyfryzację, infrastrukturę, drogi, itp! Bo zginiemy wszyscy!
Gosc1235