UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koronawirus MUSI nas nauczyć, ze już czas zrezygnować z socjalu,+500, dodatków mieszkaniowych i innych darmizjadow, a zacząć inwestować w rozwój kraju! Pieniądze pompować w służbę zdrowia, cyfryzację, infrastrukturę, drogi, itp! Bo zginiemy wszyscy!

Gosc1235

Anuluj