Wybrany wątek opinii
To aż tak grubo, że trzeba było z pałą na człowieka? Chyba że pała w ręku policjanta dla ozdoby?
Do moderacji
Odpowiedz
8
21
Policjanci zawsze mają pałki i resztę środków przymusu bezpośredniego przy sobie, a to na pasku, w Kairze itd. Jakbyś nie zauważył są w kombinezonie ochronnym, a tam nie ma gdzie włożyć, więc trzymał w ręku dla swojego bezpieczeństwa i ratowników w razie W
Do moderacji
Odpowiedz
2
0