UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak mu moga skoczyc skoro sie leczy psychiatrycznie za nic nie odpowiada i za nic nie placi. To my podatnicy, ,zaplacimy za pobyt i leczenie".


Anuluj