UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak mu moga skoczyc skoro sie leczy psychiatrycznie za nic nie odpowiada i za nic nie placi. To my podatnicy, ,zaplacimy za pobyt i leczenie".
I tak mu moga skoczyc skoro sie leczy psychiatrycznie za nic nie odpowiada i za nic nie placi. To my podatnicy, ,zaplacimy za pobyt i leczenie".