Wybrany wątek opinii

Koronawirus MUSI nas nauczyć, ze już czas zrezygnować z socjalu,+500, dodatków mieszkaniowych i innych darmizjadow, a zacząć inwestować w rozwój kraju! Pieniądze pompować w służbę zdrowia, cyfryzację, infrastrukturę, drogi, itp! Bo zginiemy wszyscy!
Gosc1235 (2020.03.12)
500+to inwestycja w dzieci
Inwestycj (2020.03.12)
@Inwestycj - Albo w przelyk
(2020.03.12)
Powrót do komentarzy