Wybrany wątek opinii
Koronawirus MUSI nas nauczyć, ze już czas zrezygnować z socjalu,+500, dodatków mieszkaniowych i innych darmizjadow, a zacząć inwestować w rozwój kraju! Pieniądze pompować w służbę zdrowia, cyfryzację, infrastrukturę, drogi, itp! Bo zginiemy wszyscy!
Do moderacji
Odpowiedz
23
13
500+to inwestycja w dzieci
Do moderacji
Odpowiedz
6
15
@Inwestycj - Albo w przelyk
Do moderacji
Odpowiedz
3
2