UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pała była potrzebna tylko szkoda że jej nie użyto, powinien jeszcze zabulić kasę za przyjazd zespołu ratowniczego. Ale elblongi myślą inaczej.


Anuluj