UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pała była potrzebna tylko szkoda że jej nie użyto, powinien jeszcze zabulić kasę za przyjazd zespołu ratowniczego. Ale elblongi myślą inaczej.
Pała była potrzebna tylko szkoda że jej nie użyto, powinien jeszcze zabulić kasę za przyjazd zespołu ratowniczego. Ale elblongi myślą inaczej.