UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te przejście jest strasznie niebezpieczne, nie raz przechodzę z córką i jeden przepuści, a drugi głąb jedzie i nie patrzy, zdecydowanie potrzebne jest przejście z sygnalizacją. Gdyby dodatkowo było jeszcze z kamerą to takich cwaniaków od razu by się wyeliminowalo zgłaszając dany wybryk na policję.
abcdefghi