UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te przejście jest strasznie niebezpieczne, nie raz przechodzę z córką i jeden przepuści, a drugi głąb jedzie i nie patrzy, zdecydowanie potrzebne jest przejście z sygnalizacją. Gdyby dodatkowo było jeszcze z kamerą to takich cwaniaków od razu by się wyeliminowalo zgłaszając dany wybryk na policję.

abcdefghi

Anuluj