UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj jakas babcia po godzinie 15 stała na przejściu koło ratusza na czerwonym świetle dobry metr na ulicy. Nie oceniam bo nie wiem jak było ale piesi też muszą myśleć.
Xz
Dzisiaj jakas babcia po godzinie 15 stała na przejściu koło ratusza na czerwonym świetle dobry metr na ulicy. Nie oceniam bo nie wiem jak było ale piesi też muszą myśleć.
Xz