Wybrany wątek opinii

Te przejście jest strasznie niebezpieczne, nie raz przechodzę z córką i jeden przepuści, a drugi głąb jedzie i nie patrzy, zdecydowanie potrzebne jest przejście z sygnalizacją. Gdyby dodatkowo było jeszcze z kamerą to takich cwaniaków od razu by się wyeliminowalo zgłaszając dany wybryk na policję.
abcdefghi (2020.02.06)
Koniecznie! I jeszcze leżący policjant z 20 metrów przed. I z 20 metrów za,co by prędkości nie nabrał zbytniej. No i by się jakaś kamera przydała też.
J23333 (2020.02.06)
@J23333 - I jeszcze pole minowe, wilcze doły i dookoła drut kolczasty.
(2020.02.06)
Ubierajcie odblaski a mamusie z wozeczkami nie patrza tylko wskakuja pod kola.
(2020.02.06)
Mamuśki widzą tylko 500+ i życie z zasiłków. Nie wymagają od nich myślenia one są od rodzenia od to ich myślenie
(2020.02.07)
Na każdy przejściu powinna być kamera było by widać jak piesi przyspieszają krok żeby zdarzyć pod koła wejść bo ma pierwszeństwo to nawet głowy nie obróci kaptura nie odsłoni piesi mają to co chcą przyspieszają żeby przed auto wejść po co?
Mama powinna jeszcze bardziej m (2020.02.07)
Powrót do komentarzy