Dachowanie na S7

27
02.02.2026
Dachowanie na S7
Fot. KM PSP Elbląg
Dziś (2 lutego) na drodze S7 w kierunku Gdańska na wysokości Adamowa dachowało auto osobowe. Jedna osoba została poszkodowana, ruch odbywał się jednym pasem.

Służby zostały powiadomione o wypadku na trasie S7 w kierunku Gdańska około godz. 6:30. Na miejsce udała się straż pożarna, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Prowadzący auto osobowe 40-letni mężczyzna jechał spod Warszawy w kierunku Gdańska, w pewnym momencie zasnął, auto uderzyło w barierę ochronną i dachowało. Kierowca podróżował sam, został zabrany przez medyków do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia na czas pracy służb odbywał się jednym pasem.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak można dachować na pustej drodze jednokierunkowej ?
Niepojęte (2026.02.02)
Cóż, zaraz wyleje się na tego biedaka hejt. I to pomimo, że nieznana jest przyczyna wypadku. A przodują w tym hejcie najczęściej ci, którzy nie mają nawet prawa jazdy.
kierowca bezwypadkowy (2026.02.02)
Patrz pierwszy komentarz...
kierowca bezwypadkowy (2026.02.02)

info

24  
  6
Trzeba było telefonem się nie bawić.. !!!
sąsiad z góry (2026.02.02)
To jest ewidentna wina kierowcy, nieuwaga, telefon, brak wyobrażni, zabrać mu prawo jazdy, ktoś mógł za nim jechać i mogło dojść do tragedii przez takiego dzbana.
Łomatko (2026.02.02)
Teraz to cokolwiek by sie nie pojawiło w mediach to zaraz lincz publiczny. Ludzie opamiętajcie się, skąd w Was taka nienawiść do kogoś kogo nawet nie znacie?
(2026.02.02)
@Łomatko - A może sarna wyskoczyła na drogę, a może plama oleju, a może zasłabnięcie kierowcy... a może coś innego, geniuszu
(2026.02.02)
Ruch wahadłowo ??? co za bzdura
(2026.02.02)
Do Łomatko, czytaj uważnie artykuł, kierowca zasnął. Czy Ty, jak zaśniesz, to kierujesz uważnie samochodem???
(2026.02.02)

info

30  
  2
@kierowca bezwypadkowy - tylko kto ten hejt będzie czytał. kto normalny w tych czasach czyta komentarze. Juz nie mówiac o ich pisaniu. To relikt sprzed 15-20 lat
jojoba (2026.02.02)