Wybrany wątek opinii
Cóż, zaraz wyleje się na tego biedaka hejt. I to pomimo, że nieznana jest przyczyna wypadku. A przodują w tym hejcie najczęściej ci, którzy nie mają nawet prawa jazdy.
Do moderacji
Odpowiedz
54
10
@kierowca bezwypadkowy - tylko kto ten hejt będzie czytał. kto normalny w tych czasach czyta komentarze. Juz nie mówiac o ich pisaniu. To relikt sprzed 15-20 lat
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
@jojoba - Niby racja ale.. jednak czytasz i piszesz..
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@kierowca bezwypadkowy - Ja też jeżdżę bezwypadkowo przez ponad 40 lat i nie rozumiem przyczyn tego wypadku. Wystarczy podziwiać szybkich i wściekłych z Warszawy, Gdańska mknących swoimi rakietami. To koniec tłumaczenia faktów.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3