Wybrany wątek opinii

To jest ewidentna wina kierowcy, nieuwaga, telefon, brak wyobrażni, zabrać mu prawo jazdy, ktoś mógł za nim jechać i mogło dojść do tragedii przez takiego dzbana.
Łomatko (2026.02.02)
@Łomatko - A może sarna wyskoczyła na drogę, a może plama oleju, a może zasłabnięcie kierowcy... a może coś innego, geniuszu
(2026.02.02)
@Łomatko - Kierowca zasnął. Czytaj ze zrozumieniem. Mądry się znalazł i ideał człowieka bez skazy.
Wściekly (2026.02.02)
Powrót do komentarzy