27
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jojoba - Niby racja ale.. jednak czytasz i piszesz..
To nie kierowca bezwypadkowy (2026.02.02)
Moja fura. Moja piękna fura.
(2026.02.02)

info

3  
  4
@Niepojęte - jak można nie ogarniać prostego tekstu?????
wredny weredyk (2026.02.02)
@Niepojęte - ajak możnanpisacmtakie bzdury jakm ty trzeba być kierowcom anie jeździć na hulajnodze
(2026.02.02)
Jeszcze raz ale teraz po polsku proszę
(2026.02.02)
Gdzie to wyczytałeś? Ruch odbywał się jednym pasem, na drugim pracowały służby, mieli jeździć po samochodzie? Twarde głowy już wymyślają.
(2026.02.02)
Kierowcy z Markus PIS wszystko potrafią :⁠-⁠)
(2026.02.02)

info

3  
  6
@sąsiad z góry - Daj spokój tym telefonom, spój na to autko, ma już s standardzie system multimedialny, i wszystko się robi głosem, wcale nie trzeba dotykać telefonu.
123W (2026.02.02)
Też się lubię zdrfzemnąć jak prowadzę
(2026.02.02)

info

0  
  5
A wystarczyło by był uchylił sobie szybę na moment. Lub zatrzymał pojazd i wysiadł...
A tak klops (2026.02.02)

info

4  
  4