UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest ewidentna wina kierowcy, nieuwaga, telefon, brak wyobrażni, zabrać mu prawo jazdy, ktoś mógł za nim jechać i mogło dojść do tragedii przez takiego dzbana.
Łomatko
To jest ewidentna wina kierowcy, nieuwaga, telefon, brak wyobrażni, zabrać mu prawo jazdy, ktoś mógł za nim jechać i mogło dojść do tragedii przez takiego dzbana.
Łomatko