UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest ewidentna wina kierowcy, nieuwaga, telefon, brak wyobrażni, zabrać mu prawo jazdy, ktoś mógł za nim jechać i mogło dojść do tragedii przez takiego dzbana.

Łomatko

Anuluj