UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cóż, zaraz wyleje się na tego biedaka hejt. I to pomimo, że nieznana jest przyczyna wypadku. A przodują w tym hejcie najczęściej ci, którzy nie mają nawet prawa jazdy.
kierowca bezwypadkowy
Cóż, zaraz wyleje się na tego biedaka hejt. I to pomimo, że nieznana jest przyczyna wypadku. A przodują w tym hejcie najczęściej ci, którzy nie mają nawet prawa jazdy.
kierowca bezwypadkowy