UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cóż, zaraz wyleje się na tego biedaka hejt. I to pomimo, że nieznana jest przyczyna wypadku. A przodują w tym hejcie najczęściej ci, którzy nie mają nawet prawa jazdy.

kierowca bezwypadkowy

Anuluj