Wybrany wątek opinii

Trzeba było telefonem się nie bawić.. !!!
sąsiad z góry (2026.02.02)
@sąsiad z góry - Daj spokój tym telefonom, spój na to autko, ma już s standardzie system multimedialny, i wszystko się robi głosem, wcale nie trzeba dotykać telefonu.
123W (2026.02.02)
Powrót do komentarzy