Wybrany wątek opinii
Trzeba było telefonem się nie bawić.. !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
32
@sąsiad z góry - Daj spokój tym telefonom, spój na to autko, ma już s standardzie system multimedialny, i wszystko się robi głosem, wcale nie trzeba dotykać telefonu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0