UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kierowca bezwypadkowy - tylko kto ten hejt będzie czytał. kto normalny w tych czasach czyta komentarze. Juz nie mówiac o ich pisaniu. To relikt sprzed 15-20 lat

jojoba

Anuluj