UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kierowca bezwypadkowy - tylko kto ten hejt będzie czytał. kto normalny w tych czasach czyta komentarze. Juz nie mówiac o ich pisaniu. To relikt sprzed 15-20 lat
jojoba
@kierowca bezwypadkowy - tylko kto ten hejt będzie czytał. kto normalny w tych czasach czyta komentarze. Juz nie mówiac o ich pisaniu. To relikt sprzed 15-20 lat
jojoba