UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Była okazja poszerzyć ten odcinek drogi do szerokości ulicy Saperów, no ale po co - jeszcze by się coś zmieniło na lepsze. Teraz czekam na kolizję dwóch wymijających się ciężarówek. A nie, przepraszam... Znak się postawi, że ciężarówkom zakaz wjazdu i po kłopocie.