UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O szerokości tej ulicy jak słusznie wspominali mieszkańcy jeszcze przed jej poszerzeniem że o jeden metr będzie za wąska i jest.
O szerokości tej ulicy jak słusznie wspominali mieszkańcy jeszcze przed jej poszerzeniem że o jeden metr będzie za wąska i jest.