UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zrobili ścieżkę a teraz uważajcie jak jeździcie - i to ma być ta nowa ulica nawet zdjęć brak no bo wstyd to POkazać. I zostaniemy z tym g..... na następne dziesięciolecia. Dziękujemy wam NEOO.
Zrobili ścieżkę a teraz uważajcie jak jeździcie - i to ma być ta nowa ulica nawet zdjęć brak no bo wstyd to POkazać. I zostaniemy z tym g..... na następne dziesięciolecia. Dziękujemy wam NEOO.