UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobili ścieżkę a teraz uważajcie jak jeździcie - i to ma być ta nowa ulica nawet zdjęć brak no bo wstyd to POkazać. I zostaniemy z tym g..... na następne dziesięciolecia. Dziękujemy wam NEOO.


Anuluj