UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan jeździ na taksówce? Mam wątpliwości. Taksometr ma wyznaczoną prędkość graniczną 20km/h i jeżeli auto porusza się z tą prędkością lub mniejszą to naliczana jest czasówka. Nie ma czegoś takiego, że czas nabijany jest wtedy kiedy auto stoi, bo taksówkarz poruszając się wolno w korku nic nie zarobi, a spędzi w nim np 2 godziny. Mało tego można nabijać i za kilometry i za czas jednocześnie. Myśle, że każdy kto zagłębi się w temat, to wyszuka pierwszą lepszą instrukcje obojętnie jakiego taksometru i sam sobie sprawdzi na jakiej zasadzie to działa i jak kasuje go taksówkarz.

Kassia