UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jesteś w błędzie, gdy koła się toczą to taksometr liczy przejechany dystans, czasówka działa dopiero gdy auto stoi i nie pokonuje drogi, więc to że jadą wolno nie znaczy że więcej nabije na licznik, ale fakt jest taki że wielu kierowców taxi a zwłaszcza starszej daty jeżdżą jak..... , sam jestem kierowca taxi ale mam inne podejście - szybko klienta zawieszać na wskazany adres i jechać do następnego kursu, szkoda czasu na pierdoły a i klient zadowolony bo szybko załatwiony temat; (), pozdrawiam, szybkie ale bezpieczne taxi