UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oni chyba celowo na taksówkach jadą wolno, bo oprócz km, liczą sobie przejechany czas i za wolną jazdę, czy to że stoi na światłach lecą minuty, a to przekłada się na zł
Oni chyba celowo na taksówkach jadą wolno, bo oprócz km, liczą sobie przejechany czas i za wolną jazdę, czy to że stoi na światłach lecą minuty, a to przekłada się na zł