Wybrany wątek opinii
Po raz kolejny czytając komentarze utwierdzam się w przekonaniu, że to nie miasto jest koszmarne, smutne i beznadziejne tylko ludzie tu mieszkający. Nic się Wam nie podoba, nic Was nie cieszy. Każdy powód jest dobry do polityczenia, do narzekań. Raz że nic się w tym mieście nie dzieje, innym razem, że coś się dzieje, ale nie fajnie, bez sensu, wykonawcy nie tacy. Koszmar. Bardzo Wam współczuję.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Te komentarze piszą pisowscy działacze akcji internet, nie mający nic wspólnego z Elblągiem. Mają jedno zadanie - krytykować nie pisowską władzę
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Też mam takie zdanie. Nic się ludziom w Elblągu nie podoba a Elbląg to piękne miasto. A że nie mamy wielkiego przemysłu, uniwesytetów czy politechniki to nic nie znaczy. Na wsi też nie mają. Ktokolwiek do mnie z rodziny przyjeżdżał był naszym miastem zachwycony, że ładnie położone, dużo zieleni. A widok z mojego balkonu /IXp. Zawada/ na park Modrzewie, pola za kanałem, piekne zachody słońca, urzekały ich najbardziej. Jak sie komuś nie podoba to może sie zawsze przeprowadzić do innego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Ewa.M. - Przemysł jest i to nawet ten wielki. O np. czy byla pani na dniach otwartych w GE? Mamy akademie techniczna oraz medyczna, także nie ma pani racji. A ludzie są krytyczni, bo po prostu. Elblazanie sa bardzo wymagajacy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Netkot - Ktoś wyżej to właśnie napusal:" każdy powód jest dobry do politycznienia". I ci się dzieje? Piszesz jota w jotę polityczny, dzielący ludzi komentarz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Aurelka84 - Bardzo przepraszam jeśli uraziłem, ale w telewizji R mogą, to i ja mogę
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Aurelka84 - Jakiż to wielki przemysł mamy w Elblagu? Jakos nie widzę. A jesli chodzi o uczelnie to miałam na mysli takie renomowane jak UJ czy Uniwesytet Warszawski. Dobrze, że jakieś mamy, ale nie jest to poziom światowy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Ani miasto nie jest "koszmarne, smutne i beznadziejne" i ani ludzie tu mieszkający. Nie oceniaj elblążan przez pryzmat tych kilku marnych wpisów ludzi przegranych, leni i trutniów, którzy niczego nie osiągnęli, za swą niedolę obwiniają cały świat. Przesiedzieli całe życie i teraz wylewają swoje frustracje, tak będzie do ich ostatnich chwil.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3