Wybrany wątek opinii

Po raz kolejny czytając komentarze utwierdzam się w przekonaniu, że to nie miasto jest koszmarne, smutne i beznadziejne tylko ludzie tu mieszkający. Nic się Wam nie podoba, nic Was nie cieszy. Każdy powód jest dobry do polityczenia, do narzekań. Raz że nic się w tym mieście nie dzieje, innym razem, że coś się dzieje, ale nie fajnie, bez sensu, wykonawcy nie tacy. Koszmar. Bardzo Wam współczuję.
(2025.07.13)
Te komentarze piszą pisowscy działacze akcji internet, nie mający nic wspólnego z Elblągiem. Mają jedno zadanie - krytykować nie pisowską władzę
Netkot (2025.07.13)
Też mam takie zdanie. Nic się ludziom w Elblągu nie podoba a Elbląg to piękne miasto. A że nie mamy wielkiego przemysłu, uniwesytetów czy politechniki to nic nie znaczy. Na wsi też nie mają. Ktokolwiek do mnie z rodziny przyjeżdżał był naszym miastem zachwycony, że ładnie położone, dużo zieleni. A widok z mojego balkonu /IXp. Zawada/ na park Modrzewie, pola za kanałem, piekne zachody słońca, urzekały ich najbardziej. Jak sie komuś nie podoba to może sie zawsze przeprowadzić do innego miasta.
Ewa.M. (2025.07.13)
@Ewa.M. - Przemysł jest i to nawet ten wielki. O np. czy byla pani na dniach otwartych w GE? Mamy akademie techniczna oraz medyczna, także nie ma pani racji. A ludzie są krytyczni, bo po prostu. Elblazanie sa bardzo wymagajacy.
Aurelka84 (2025.07.13)
@Netkot - Ktoś wyżej to właśnie napusal:" każdy powód jest dobry do politycznienia". I ci się dzieje? Piszesz jota w jotę polityczny, dzielący ludzi komentarz.
Aurelka84 (2025.07.13)
@Aurelka84 - Bardzo przepraszam jeśli uraziłem, ale w telewizji R mogą, to i ja mogę
Netkot (2025.07.13)
@Aurelka84 - Jakiż to wielki przemysł mamy w Elblagu? Jakos nie widzę. A jesli chodzi o uczelnie to miałam na mysli takie renomowane jak UJ czy Uniwesytet Warszawski. Dobrze, że jakieś mamy, ale nie jest to poziom światowy.
(2025.07.13)
Ani miasto nie jest "koszmarne, smutne i beznadziejne" i ani ludzie tu mieszkający. Nie oceniaj elblążan przez pryzmat tych kilku marnych wpisów ludzi przegranych, leni i trutniów, którzy niczego nie osiągnęli, za swą niedolę obwiniają cały świat. Przesiedzieli całe życie i teraz wylewają swoje frustracje, tak będzie do ich ostatnich chwil.
(2025.07.13)
Powrót do komentarzy